KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903194
nr 1590 3194
Gösta Nyberg
(f. 1913), Sverige
Oljemålning, "Första snön". Signerad. Olja på duk, 23x33 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm
Gösta Nyberg, född 1913, svensk målare.
måndag 15 januari 2024
kl 18:24:09